Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Nowy Szpital we Wschowie

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Przewlekłej Wentylacji Mechanicznej

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na rynku usług medycznych w Z/akładzie Opiekuńczo - Leczniczym w 2010 roku została otwarta 3 - osobowa sala dla pacjentów potrzebujących przewlekłej wentylacji mechanicznej.

ZOL dla pacjentów wentylowanych mechanicznie oferuje opiekę nad pacjentami z niewydolnością oddechową, wymagającymi stosowania inwazyjnej lub nieinwazyjnej terapii oddechowej. Ten rodzaj leczenia wymaga stałego, specjalistycznego nadzoru lekarskiego i profesjonalnej opieki pielęgniarskiej.

Podstawą do objęcia opieką chorego w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym dla pacjentów wentylowanych mechanicznie jest skierowanie od lekarza prowadzącego leczenie.

Dokumenty do pobrania: